Realizace na klíč

 

Nabízíme celoroční mobilní domy, tedy zateplené takovým způsobem, aby byly mobilní domy k trvalému bydlení se zachováním komfortu i při nízkých teplotách. Postaráme se i o přestavbu sezónních mobilních domů na celoročně obyvatelné tak, aby vytápění Mobilheimu bylo efektivní a nezatěžovalo vaši peněženku.

Celoroční mobilní domy lze využít nejen jako levnou alternativu bydlení, ale také například jako zázemí pro podnikání, rekreační objekt pro všechna roční období nebo přechodné ubytování, např. pro pracovní sílu.

Mobilní dům od naší společnosti se na váš pozemek dostane vybavený a připravený k okamžitému užívání. Vybavení mobilního domu je srovnatelné s běžným bytem a vyhovuje standardům dle vybraného typu Mobilheimu. Samozřejmostí jsou i zrevidované elektroinstalace, kompletní rozvody vody a v případě mobilního domku určeného k celoročnímu užívání i efektivní systém vytápění.

Celoroční mobilní domy poskytují veškerý komfort

Myslíte si, že mobilní dům nikdy nemůže nahradit bydlení v bytě nebo rodinném domě? Omyl. Celoroční mobilní domy jsou kompletně vybavené pro každodenní bydlení celé rodiny, a to i v mrazech. Zateplený mobilní dům disponuje sociálním zařízením, kuchyňským a jídelním koutem, ložnicemi podle vašich potřeb, i úložnými prostory, které jsou umístěny tak, aby byl využitý každý centimetr mobilního domu.

Díky dokonalému zateplení domu i oken a chytrému řešení vytápění poskytují celoroční mobilní domy veškerý komfort, který se vám dostane v menším bytě. Ovšem za bezkonkurenční pořizovací cenu.

U nás si vybere každý !

CHCETE ŠETŘIT ČAS ?

Dodáme Vám mobilní dům "na klíč " včetně zateplení a fasády .

CHCETE ŠETŘIT PENÍZE ?

Dodáme Vám mobilní dům v hrubé stavbě a Vaše šikovné ruce si udělají zbytek .

CENÍK KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE

V galerii si prohlédněte již hotové mobilní domy , které už slouží svým novým majitelům 

Mobilní dům ATLAS MAYFAIR

Rozměry: 12 m x 4 m | Cena: 646 000,- Kč

Kompletně zrekonstruovaný mobilní dům Atlas Mayfair je vhodný pro celoroční bydlení se zachováním maximálního komfo...

Mobilní dům CARNABY CHAMPAGNE

Rozměry: 12 m x 4 m | Cena: 678 000,- Kč

  Mobilní dům Carnaby Champagne prošel kompletní rekonstrukcí a splňuje veškeré parametry pro celoroční obývání. Do...Mobilní dům WILLERBY WEST

Rozměry: 10,5 m x 4 m | Cena: 684 000,- Kč

Trvale obyvatelné mobilní domy se těší velké oblibě především díky výhodné pořizovací ceně se zachováním veškerého ...Naši partneři
VUŽIJETE