O nás

Naše společnost působí na trhu od roku 2005 a je jedním z předních dodavatelů celoročních i sezónních mobilních domů v České republice. Specializujeme se na velmi zachovalé zánovní použité mobilní domy a zároveň i nové luxusní anglické mobilní domy značky Regal. Naše mobilní domky jsou dle typu vhodné jak pro celoroční bydlení s veškerým komfortem, který skýtá plně vybavený byt, tak i pro rekreaci, komerční využití nebo jako sezónní útočiště např. pro pracovníky na stavbě apod.

Nabízíme širokou technickou základnu a disponujeme velkým množstvím mobilních domů, které máme stále skladem včetně originálních náhradních dílů na mobilní domy.

Rádi Vám poradíme jak po technické, tak po realizační stránce v oblasti mobilního bydlení. Zaručujeme rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis. Našim dlouhodobým záměrem je vývoj v oblasti mobilních domů se zaměřením na technické a klimatické podmínky našeho trhu.

Mobilní domy jsou naší doménou, neváhejte se na nás obrátit s dotazy ohledně mobilního bydlení, rádi vám poskytneme bezplatné odborné poradenství.


Fotogalerie


kemp005 kemp006 kemp007 kemp008 kemp011 kemp012 kemp50 kemp51 kemp52


Naši partneři
VUŽIJETE