Mobilní dům PEMBERTON HUNTER

 

Mobilní dům Pemberton Hunter je ideální k rekonstrukci na celoročně obyvatelný mobilní dům. Naše společnost provádí kompletní renovace a přestavbu mobilních domů, důkladné kontroly technického stavu, čištění a ochranné nátěry interiérů i exteriérů mobilních domů, výměnu čalounění či podlahových krytin a další služby.
Mobilní dům Pemberton Hunter je ve velmi dobrém stavu, prostorný s vysokým stropem. Na prostoru 11,5 x 3,7 metru se nachází 3 ložnice s kapacitou 6 – 8 osob, kuchyňská linka včetně spotřebičů, obývací pokoj se sedací soupravou a jídelním koutem, koupelna se sprchou a WC, plynový krb a karma na ohřev vody.

Doprava po celé ČR – ZDARMA!!!
Splňuje normy EN1647 a EN1949 
 

Mobilní domy jsou řádně technicky prověřeny.

Samozřejmostí jsou rozvody vody, plynu a elektroinstalaci na provoz v podmínkách ČR.

Mobilní dům kompletně vyčistíme (v případě nutnosti vyměníme čalounění a podlahové krytiny).

Podvozek je očištěn a nastříkán ochranným nátěrem Bitumen 5200.
Veškerá zařízení mobilních domů jsou tak plně funkční.

 

hlavní
Rozměry: 11 m x 3,7 m
Dispozice: 43 m2
Rok výroby: 1999
Základní cena s DPH: 274 000
Akční cena s DPH: 235 000


Fotogalerie


Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTERf Mobilní dům PEMBERTON HUNTER Mobilní dům PEMBERTON HUNTER


Naši partneři
VUŽIJETE