Mobilní dům ATLAS FLORIDA

MOBILNÍ DŮM ATLAS FLORIDA.

Mezi kompletně vybavené mobilní domy za příznivou cenu patří i mobilní dům Atlas Florida, který lze využít k rekreaci jako chatu, zahradní domek, mobilní kancelář apod. Tento mobilní dům o rozměrech 9,2 x 3 m se dvěma vchody je velmi dobré stavu po kompletní renovaci. Disponuje 2 ložnicemi, obývacím pokojem s jídelním koutem, kuchyňskou linkou vybavenou funkčními spotřebiči, koupelnou se sprchovým koutem a WC, plynovým krbem, karmou a spoustou úložných prostor, které jsou rafinovaně vyřešeny pro využití každého centimetru mobilního domu.

Všechny mobilní domy od naší společnosti prošly důkladnou technickou prohlídkou, mají renovované rozvody vody, plynu, elektroinstalací pro podmínky ČR, jsou vyčištěny a opatřeny ochrannými nátěry v interiéru i exteriéru. V případě zájmu provádíme také výměnu čalounění a podlahových krytin mobilních domů.

Doprava po celé ČR – ZDARMA!!!
Splňuje normy EN1647 a EN1949
Podvozek je očištěn a nastříkán ochranným nátěrem Bitumen 5200.

hlavní
Rozměry: 9,2 m x 3 m
Dispozice: 28 m2


Fotogalerie


Mobilní dům ATLAS FLORIDA Mobilní dům ATLAS FLORIDA Mobilní dům ATLAS FLORIDA Mobilní dům ATLAS FLORIDA Mobilní dům ATLAS FLORIDA Mobilní dům ATLAS FLORIDA Mobilní dům ATLAS FLORIDA Mobilní dům ATLAS FLORIDA


Naši partneři
VUŽIJETE