Galerie

Jsme specialisté na mobilní domy, jejich přestavby na celoroční mobilní domy, převoz i kompletní instalaci a napojení na sítě. Máme na kontě spoustu realizací různých typů mobilních domů a také spokojené zákazníky užívající své mobilní domy pro různé účely po celé České republice.

Ať už se jedná o mobilní domy k trvalému bydlení nebo mobilní domky pro rekreaci, komerční využití apod., dokážeme vždy uspokojit poptávku každého zákazníka a poskytnou také odborné poradenství na základě našich bohatých zkušeností.

Kromě standardních zakázek na sezónní nebo celoroční mobilní domy a přestavby mobilních domů poskytujeme také další služby. Patří k nim např. dodání a instalace náhradních dílů na mobilní domy, dostavba dřevěných přístřešků, pergol, oplocení, garážových stání, výroba dřevěného zahradního nábytku a dalších praktických a estetických doplňků mobilních domů.

Nechte se inspirovat v galerii realizovaných zakázek nebo nás kontaktujte, máte-li jakékoli dotazy na mobilní domy a příslušenství. Rádi vyjdeme vstříc i nestandardním požadavkům na mobilní domy a jejich vybavení k vaší maximální spokojenosti.

Prohlédněte si galerii již prodaných mobilních domů . Tyto mobilheimy si převážně koupili zákazníci , kteří si chtěli domek sami dodělat . 

Protože : 

U nás si vybere každý !

CHCETE ŠETŘIT ČAS ?

Dodáme Vám mobilní dům "na klíč " včetně zateplení a fasády .

CHCETE ŠETŘIT PENÍZE ?

Dodáme Vám mobilní dům v hrubé stavbě a Vaše šikovné ruce si udělají zbytek .

CENÍK KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE

prachy


 Naši partneři
VUŽIJETE